sambo napisał(a):

|
a ja myślę koleś, że zostałeś oddelegowany z młodzieżówki na agitkę przedwyborczą w tym temacie
|




gdzie ja koleś piszę żeby głosować na PO, gdzie ja wychwalam Tuska ?



Czekam na jakieś przykłady tej agitki, gdzie NAMAWIAM, żeby głosować na jakąś partie
Jaroo1 napisał(a):

|
Jak moze ktos wyksztalcony z miasta i swiiatly chciec dostosowywac sie do tego glupiego, katolickiego zascianka ze wsi?
|
Masz pecha bo jestem ze wsi, a światły wykształcony i światły z miasta to chyba bardziej np. taki Drozd
Drozd napisał(a):

No ja anonimowych komentarzy nie wklejam . A co do wartości merytorycznej Twojej obecności w temacie, ludzkość nie znalazła dotąd narzędzia zdolnego wykryć jej ślady. Więc zamiast porywać się z motyką, rozwiń się najpierw do poziomu uchwytnego dla metrologii.
|
Bo ty nic ciekawego nie wklejasz, to twój sposób, nie odniesiesz się do tego co tam pisze bo wiesz że wyszło by że twoje "dowody" są nic nie warte, szkoda że nie ma tu wpisów z lat 2005-2007, zobaczyło by się jak wszyscy wtedy PiS kochali