To proponuję Panu Ochalikowi zasugerować aby catering na meczach serwował Pepsi za 13 zł

Kto jest chętny żeby tyle zapłacić za wygazowany napój ?

No ok. Niech będzie taniej bo musimy konkurować z Fullam. 10 zł dla równego rachunku. Ustawia się już kolejka chętnych ?