Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6680
Stary 12.09.2011, 15:16
To proponuję Panu Ochalikowi zasugerować aby catering na meczach serwował Pepsi za 13 zł Kto jest chętny żeby tyle zapłacić za wygazowany napój ? No ok. Niech będzie taniej bo musimy konkurować z Fullam. 10 zł dla równego rachunku. Ustawia się już kolejka chętnych ?
Odpowiedz cytując