gosc2332 napisał(a):

Mam być tak merytoryczny jak niejaki Drozd ? Nawet sam nie wie co tu wkleja.
[/B]
|
No ja anonimowych komentarzy nie wklejam

. A co do wartości merytorycznej Twojej obecności w temacie, ludzkość nie znalazła dotąd narzędzia zdolnego wykryć jej ślady. Więc zamiast porywać się z motyką, rozwiń się najpierw do poziomu uchwytnego dla metrologii.