Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6678
Stary 12.09.2011, 15:05
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie mówiąc klub kompromituje się takimi tekstami że bitety na Wisłę to taniocha i dziwią się dlaczego sprzedaż im nie idzie.

Tak z ciekawości. Ile kosztuje na meczach zachodnich lig cola i powiedzmy hamburger ? U nas to odpowiednio 1,2 euro i 2,2 euro.
Na Romie za Colę3 euro bodajże a za piwko 4 euro było.
Odpowiedz cytując