krakus76 napisał(a):

Ogólnie mówiąc klub kompromituje się takimi tekstami że bitety na Wisłę to taniocha i dziwią się dlaczego sprzedaż im nie idzie.
Tak z ciekawości. Ile kosztuje na meczach zachodnich lig cola i powiedzmy hamburger ? U nas to odpowiednio 1,2 euro i 2,2 euro.
|
Na Romie za Colę3 euro bodajże a za piwko 4 euro było.