Bardzo trudny rywal. Znając Skandynawów,nie będą kalkulować jak Juventusy czy inne City,czy opłaca im się biegać w Polsce czy nie. Oni będą zapierdzielać,bo tak mają. Poza tym gdzie jak gdzie ale w LE idealnie można się pokazać więc należy podejrzewać,że Nordycy będą grali jak najlepiej. Nieśmiało podejrzewam,że taktycznie i technicznie są "lekko" lepsi od nas. Doprawdy remis będzie naszym sporym sukcesem. Tacy bardzo solidni rzemieślnicy.
rafal777 napisał(a):

Angielska też nie jest lepsza od naszej,bo tam się głownie biega!a w hiszpańskiej to znów klepią tą piłkę aż do znudzenia. Poza tym nie chce nic mówić,ale Saragossa remisuje z Barceloną, a my Saragosse przecież pogoniliśmy jak chcieliśmy, tak więc sami "wicie rozumiecie"
Tylko nasza liga. Nie bez powodu pokazuje ją Eurosport 2.