Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7509
Stary 12.09.2011, 14:03
Bardzo trudny rywal. Znając Skandynawów,nie będą kalkulować jak Juventusy czy inne City,czy opłaca im się biegać w Polsce czy nie. Oni będą zapierdzielać,bo tak mają. Poza tym gdzie jak gdzie ale w LE idealnie można się pokazać więc należy podejrzewać,że Nordycy będą grali jak najlepiej. Nieśmiało podejrzewam,że taktycznie i technicznie są "lekko" lepsi od nas. Doprawdy remis będzie naszym sporym sukcesem. Tacy bardzo solidni rzemieślnicy.

rafal777 napisał(a):Wyświetl post
http://i54.tinypic.com/2rduvdy.jpg

Oczywiscie, że nasza liga jest lepsza. Tylko angielksa, no może tez hiszpańska jest lepsza. Reszta daleko za nami.
Angielska też nie jest lepsza od naszej,bo tam się głownie biega!a w hiszpańskiej to znów klepią tą piłkę aż do znudzenia. Poza tym nie chce nic mówić,ale Saragossa remisuje z Barceloną, a my Saragosse przecież pogoniliśmy jak chcieliśmy, tak więc sami "wicie rozumiecie"
Tylko nasza liga. Nie bez powodu pokazuje ją Eurosport 2.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 12.09.2011 o godz. 14:05.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując