Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13732
Stary 12.09.2011, 12:10
gosc: Dla mnie leming to ktoś nieinteresujący się głębiej polityką, swoją wiedzę o niej czerpiący z tytułów na portalu internetowym czy na pasku w stacji informacyjnej. Bezkrytycznie przyjmujący punkt widzenia każdego, kogo zobaczy w magicznym pudełku z ruszającymi się obrazkami. W swoich wyborach nie kierujący się swoimi poglądami i kalkulacją, ale emocjami, dobrymi i złymi skojarzeniami.

Odpowiadając na do bólu przewidywalną ripostę - tak, tacy są w elektoracie każdej partii...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!