|
gosc: Dla mnie leming to ktoś nieinteresujący się głębiej polityką, swoją wiedzę o niej czerpiący z tytułów na portalu internetowym czy na pasku w stacji informacyjnej. Bezkrytycznie przyjmujący punkt widzenia każdego, kogo zobaczy w magicznym pudełku z ruszającymi się obrazkami. W swoich wyborach nie kierujący się swoimi poglądami i kalkulacją, ale emocjami, dobrymi i złymi skojarzeniami.
Odpowiadając na do bólu przewidywalną ripostę - tak, tacy są w elektoracie każdej partii...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|