|
ciekawe, że w tej samej Lidze+ extra, wczoraj, jeden z dziennikarzy obecnych w studio przytoczył przedmeczowe prognozy Andrzeja Iwana, który miał mu powiedzieć (podając uzasadnienie w punktach), że Lech nie ma żadnych szans w pojedynku z Wisłą.
Ponoć wszystko sprawdziło sie co do joty.
Ciekaw jestem tego uzasadnienia Iwana
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|