Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7508
Stary 12.09.2011, 11:28
Ale czytaj ze zrozumieniem, nie mówie że jest słabsza, mówie ze nie jest w cale lepsza, porownywalna, mimo iż faktycznie wiecej ugrywali w Europie niż my( nie liczą sie same suche statystyki). A faktyczne porównaanie będzie w czwartek oby na nasza korzysc
Odpowiedz cytując