Ale czytaj ze zrozumieniem, nie mówie że jest słabsza, mówie ze nie jest w cale lepsza, porownywalna, mimo iż faktycznie wiecej ugrywali w Europie niż my( nie liczą sie same suche statystyki). A faktyczne porównaanie będzie w czwartek oby na nasza korzysc
