jakkfk napisał(a):

To, że wyborcza go krytykuje jest (dla mnie) największą pochwałą jaka mogła go spotkać
|
Ten tekst nie został napisany przez dziennikarzy Wyborczej, co więcej nie został nawet napisany dla Wyborczej, a jedynie przetłumaczony i przedrukowany z jednej z węgierskich gazet... Więc trafiłeś jak kulą w płot...