Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 12.09.2011, 10:59
labtec napisał(a):Wyświetl post
poważnie z tą zieloną herbatą ?!

Ona też przeczyszcza nieźle co ?
(...)

L-karnityna, coś jeszcze innego ?
Tak, poważnie. Mnie nie przeczyszcza.
L-karnityna jest słaba. Lepiej pić zieloną herbatę. Dużo zdrowsze niż chemia. Tylko herbata jakiejś dobrej jakości. Koniecznie liściasta. A jeszcze lepiej jak jest z herbaciarni.
Do tego dieta Low Carb, aeroby i tłuszcz zleci szybciej niż myślisz.

Jeśli bardzo się uparłeś na te spalacze, to na początek coś lekkiego. Np. Olimp Thermo Speed Extreme. Ale podkreślam jeszcze raz, że jeśli jest to pierwsza redukcja, to najlepiej zacząć bez spalaczy.

Na redukcji warto się zaopatrzyć, tak jak pisze maciekTSW, w BCAA. Nie będzie Ci palić mięśni.

labtec napisał(a):Wyświetl post
@ Małolat - Za 6 dyszek powinieneś juz kupić ;
http://allegro.pl/olimp-gainbolic-20...802436367.html
Słaby gainer. Nie polecam.
PrawdziwośćDlaGry dobrze prawi. Nie ma co się napalać od razu w odżywki. Bo np. taki gainbolic nic wam nie da, oprócz szpanu przed kumplami. Zacznijcie od diety a dopiero później można myśleć o jej uzupełnieniu.
Odpowiedz cytując