Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7505
Stary 12.09.2011, 10:59
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
bez ironii ; )
powiem Ci tak jeśli Wisła zakwalifikowałaby sie do LM to mowilbys ze nasza Liga jest zajebista? chyba nie wiesz o czym mowisz.
FC Copenhagen, AaB Aalborg ,OB Odense,Brondby te druzyny jedynie ktore moge uznac za wybijajace się. Dlatego uwazam ze jakiejs wielkiej roznicy nie ma, w razie przegranej (oby nie) mam nadzieje ze sie nie beda tlumaczyc tym ze ich Liga jest lepsza -,-
Wystarczy, że Odense zagra bardzo defensywnie i będzie bardzo źle. Prawdę mówiąc martwi mnie wizja Wisły zmuszonej do gry pozycyjnej przeciwko solidnemu, być może porównywalnemu zespołowi.
Odpowiedz cytując