Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7504
Stary 12.09.2011, 10:52
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
http://i54.tinypic.com/2rduvdy.jpg

Oczywiscie, że nasza liga jest lepsza. Tylko angielksa, no może tez hiszpańska jest lepsza. Reszta daleko za nami.
bez ironii ; )
powiem Ci tak jeśli Wisła zakwalifikowałaby sie do LM to mowilbys ze nasza Liga jest zajebista? chyba nie wiesz o czym mowisz.
FC Copenhagen, AaB Aalborg ,OB Odense,Brondby te druzyny jedynie ktore moge uznac za wybijajace się. Dlatego uwazam ze jakiejs wielkiej roznicy nie ma, w razie przegranej (oby nie) mam nadzieje ze sie nie beda tlumaczyc tym ze ich Liga jest lepsza -,-
Odpowiedz cytując