Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7493
Stary 11.09.2011, 23:40
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny mistrz teorii - Ty w ogóle myślisz że takie było założenie ,jak to było widać na boisku?
Daruj sobie tak jak jakieś gówniarskie teksty o gubieniu kredek.
Nie będziesz mi mówił jakch tekstów mogę używać, a jakich nie. Posługuję się takimi metaforami na jakie mam ochotę i dopóki nie są obraźliwe będę to robił. Poza tym nie rozumiem po co robisz jakieś dziwne personalne wycieczki pod moim adresem w stylu "mistrz teorii". Miałem nadzieję na ciekawą polemikę, ale widzę, że niektórzy wolą jechać po sobie nawzajem, zamiast wymieniać argumenty. Pozdro.
Odpowiedz cytując