prezes85 napisał(a):

Za niski był żeby piłki sięgnąć. Dlatego stał na słupku - bo jest niski. Wysocy byli zajęci pilnowaniem zawodników APOEL-u.
prezes85 napisał(a):

szczególnie za stadion zapłaciliśmy za mało
Chelsea czy Juventus też stadion budował za pieniądze miasta?
|
A co to ma do rzeczy? Wymagasz od zawodników którzy kosztują kilkanaście razy mniej, a zarabiają kilkadziesiąt, żeby grali jak piłkarze z Premiership czy Primera Division. Czysty debilizm, zwłaszcza, że często sprowadzamy zawodników już za starych na tamtejsze zespoły (Jaliens, Lamey czy Iliev w ostatnim okienku). A sprowadzamy, bo nie stać nas na lepszych.
Gdzie logika w Twoim poście?
Iliev ma grać co trzy dni? Przecież on wysiada w góra 65-tej minucie grając co tydzień. I dlatego gra u nas, a nie chociażby w Partizanie.
Wydolność u nas mają młodzi: Małecki, Wilk i Bunoza mogą grać co trzy dni. Dlatego właśnie, że są młodzi i zdrowi.
Pomijam już taki drobny detal, że w najlepszych klubach wydają na odnowę biologiczną zawodników więcej niż wynosi nasz budżet. Myślisz, że dlatego, bo nie mają co robić z pieniędzmi?
Niech każdy frustrat sobie to wbije do głowy, że jak kupujemy zawodników na ostatniej prostej ich kariery, to im będzie się czerwona lampka coraz częściej, a nie - rzadziej zapalać. Mając do wyboru zdrowych jak byk drewniaków, jak Cikos czy Bunoza, oraz zawodników starszych, ale umiejących grać w piłkę wybieramy tych drugich. IMHO słusznie, ale jest cena jaką za to musimy zapłacić.
Więc jeśli trener daje odpocząć Ilievowi cz Jaliensowi, to nie dlatego, bo tamci się opierdalali na treningach, albo im się nie chce.