Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19710
Stary 11.09.2011, 21:06
Cytat:
Co się zmieni na stadionie w organizacji meczu z Odense i czy pierwszym spotkaniem, na który zostaną otwarte wszystkie cztery trybuny, będzie spotkanie z Fulham Londyn?
Pierwszym meczem przy czterech otwartych trybunach będzie spotkanie z Jagiellonią 16 października. Mamy zapewnienie ze strony miasta, że trybuna zachodnia zostanie ukończona do 30 września, a następne dwa tygodnie potrwają odbiory. Dlatego planujemy w związku z tym nasze wielkie otwarcie właśnie na mecz z Jagiellonią. Jeśli chodzi o Ligę Europy, to na mecz z Odense na zachodniej trybunie będą przygotowane tylko miejsca dla mediów oraz 400 miejsc dla oficjeli. Mecze z Fulham i Twente planujemy już zorganizować przy wszystkich otwartych trybunach.
Z wywiadu z B. Basalajem.

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...trwa,id,t.html
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 11.09.2011 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując