MarcinKrosno napisał(a):

|
Dopóki Pareiko nie sklopsił? Dopóki Patryk "Piknik" nie zagrał jak zawodnik z drugiej strony Błoń. Zdeklarowany Piknik Marcin.
|
To nie temat o Małeckim. Nie zaśmiecaj i nie popisuj się.
Pereiko jak świetnie broni, tak niestety miał klasycznego Pawełka. Cóż, zdarza się nawet najlepszym.