Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13720
Stary 11.09.2011, 19:19
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Kosmita bo nie chce chwalić PiS i jechać po PO ? TAk tak, wiem rząd to banda złodziei i zdrajcy, wszystko się wali , jest okropny reżim, gorzej niż Białoruś, a tylko cudowny PiS może uchronić Polskę przed zagładą, a wszystko co złe o PiS to wymyśliło TVN i GW
Bądź poważny. Z redutio ad absurdum jako sposobem prowadzenia dyskusji to się nadajesz na onet...

Zabawny ten sondaż HH. Wystarczyło, że pojawiło się parę głosów z obu partii, że w ich wewnętrznych sondażach PO i PiS idą łeb w łeb, żeby nastąpiła nagła korekta. Kolejny dowód na to, że nie można poważnie traktować "renomowanych" pracowni sondażowych. Tam chyba robią sondaże na zasadzie: "Ile może mieć PiS?" "A dajmy im 28%". Jedyny sondaż jaki można brać na poważnie, to Palade.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!