gosc2332 napisał(a):

Kosmita bo nie chce chwalić PiS i jechać po PO ? TAk tak, wiem rząd to banda złodziei i zdrajcy, wszystko się wali , jest okropny reżim, gorzej niż Białoruś, a tylko cudowny PiS może uchronić Polskę przed zagładą, a wszystko co złe o PiS to wymyśliło TVN i GW
|
Bądź poważny. Z
redutio ad absurdum jako sposobem prowadzenia dyskusji to się nadajesz na onet...
Zabawny ten sondaż HH. Wystarczyło, że pojawiło się parę głosów z obu partii, że w ich wewnętrznych sondażach PO i PiS idą łeb w łeb, żeby nastąpiła nagła korekta.

Kolejny dowód na to, że nie można poważnie traktować "renomowanych" pracowni sondażowych. Tam chyba robią sondaże na zasadzie: "Ile może mieć PiS?" "A dajmy im 28%". Jedyny sondaż jaki można brać na poważnie, to Palade.