crux.a napisał(a):

|
Mam taki nieśmiały wniosek, być może zbyt wczesny. Jest tylko jedna drużyna z pierwszej piątki ligi z zeszłego sezonu, która poczyniła postepy w jakości gry: Wisła. Jeśli się nie mylę, oznacza to 14. tytuł i pierwsze miejsce w tabeli wszechczasów na koniec tego sezonu.
|
Wiesz że nie wolno zapeszać? Bogowie futbolu są mściwi

Na razie zajmujemy 9 miejsce, a jak Górnik jutro wygra to spadniemy na 10...
BTW
Wystarczą 2 kontuzje tfu tfu złamana noga Meliksona i przerwa w jego grze na rok czy inna poważna Pareiki itd, jest przerwa zimowa i konkurenci mogą kupić kilku ciekawych piłkarzy i odmienić swoją grę na wiosnę.... lepiej spokojnie podchodzić do 14 tytułu i nie napalać się przedwcześnie
