orzeu napisał(a):

Panowie czemu wy z tym "gosciem" w ogole rozmawiacie. Toz to kosmita zywej wody!
|
Kosmita bo nie chce chwalić PiS i jechać po PO ?

TAk tak, wiem rząd to banda złodziei i zdrajcy, wszystko się wali , jest okropny reżim, gorzej niż Białoruś, a tylko cudowny PiS może uchronić Polskę przed zagładą, a wszystko co złe o PiS to wymyśliło TVN i GW