Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16480
Stary 11.09.2011, 19:08
Mam taki nieśmiały wniosek, być może zbyt wczesny. Jest tylko jedna drużyna z pierwszej piątki ligi z zeszłego sezonu, która poczyniła postepy w jakości gry: Wisła. Jeśli się nie mylę, oznacza to 14. tytuł i pierwsze miejsce w tabeli wszechczasów na koniec tego sezonu.
Odpowiedz cytując