Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1695
Stary 11.09.2011, 18:13
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Łap śledziu:

http://www.youtube.com/watch?v=9fRaCMUyjr8
dzięki, ale to już widziałem. Chodziło mi o to:
zloto napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj na Polsacie Sport, bodajże o 13, leciał magazyn "Fifa Futbol Mundial", w którym było jakieś 10-13(program trwał około 30 min.) minut o Wisełce, bardzo pozytywnie i reportaż był nowy bo była mowa o przegranym dwumeczu z mistrzem Cypru. Wspominali między innymi o tym, że Wisła to najlepiej rozpoznawalna klubowa marka z Polski w Europie, chwalili stadion(ku mojemu zdziwieniu) i wspominali o dużej liczbie obcokrajowców w drużynie.
Odpowiedz cytując