arti napisał(a):

Ano ciekawe jak koń ze stajni fryzjera sobie poradzi u pejsów w tym sezonie.
2010/11 - cudowne utrzymanie, ale to już było
ile jeszcze wysiedzi na ławie u pejsów?
ugrają coś do zimy czy znowu będą liczyć na cudowny finisz i zadyszkę biedniejszych wiosną?
|
Więcej dowiecie się w jutrzejszym odcinku "Trudnych spraw".