Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16475
Stary 11.09.2011, 18:03
arti napisał(a):Wyświetl post
Ano ciekawe jak koń ze stajni fryzjera sobie poradzi u pejsów w tym sezonie.
2010/11 - cudowne utrzymanie, ale to już było
ile jeszcze wysiedzi na ławie u pejsów?
ugrają coś do zimy czy znowu będą liczyć na cudowny finisz i zadyszkę biedniejszych wiosną?
Więcej dowiecie się w jutrzejszym odcinku "Trudnych spraw".
Odpowiedz cytując