Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 11.09.2011, 17:56
art napisał(a):Wyświetl post
Ten program był kręcony w tygodniu kiedy graliśmy z Zagłebiem w Lidze u siebie.
może ktoś by to wrzucił do sieci ?

/

"Basałaj: Budowa trwa"
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...trwa,id,t.html
Ostatnio edytowane przez śledziu : 11.09.2011 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując