Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
1693
11.09.2011, 17:56
art
napisał(a):
Ten program był kręcony w tygodniu kiedy graliśmy z Zagłebiem w Lidze u siebie.
może ktoś by to wrzucił do sieci ?
/
"Basałaj: Budowa trwa"
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...trwa,id,t.html
Ostatnio edytowane przez śledziu : 11.09.2011 o godz. 17:58.
śledziu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śledziu
Znajdź inne posty napisane przez śledziu