Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
16472
11.09.2011, 17:55
Plizga dziś dobrze grał, nawet dostał przy zejściu owacje od kibiców. A Franek znów trafił
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri