Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
igorek
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
16469
11.09.2011, 17:39
Teqcontroller
napisał(a):
Oj tam oj tam , Józek się lekko w....i
Plizga to jest jednak Judasz...
a co zrobił, że Judasz?
igorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do igorek
Znajdź inne posty napisane przez igorek