Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wis997
Member
Od: 07.2010
Offline
#
16466
11.09.2011, 16:46
Piękne wyniki jak Jaga wygra bo nastepna kolejka Lech-Jaga, Polonia W. - Legia takze znowu ktos straty zanotuje
oby Nasi wygrali;]
wis997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wis997
Znajdź inne posty napisane przez wis997