Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13715
Stary 11.09.2011, 16:17
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Jakbym się czepiał opozycji 4-3 lata temu byłoby to nie zrozumiałe, teraz ta opozycja chcę rządzić, więc czepianie się partii która chce rządzić jest zrozumiałe. I zgodnie z Twoją zasadą PiS nie może się czepiać jak ktoś zwolni osobę będącą za PiS, w końcu lojalność wobec szefa powinna być. PiS nie wolno krytykować bo to propaganda, PiS nie wolno krytykować bo to opozycja, rządził PiS też krytykować nie wolno było.
Przecież PO też chce rządzić, mało tego od czterech lat trwa przy władzy łamiąc standardy cywilizowanego państwa, dlaczego miesiąc przed wyborami nie widzę krytyki tych którzy najbardziej wpływają na obecną rzeczywistość? To mnie utwierdza, że szkoda gadać.


ps Kkiedy rządził PiS należało krytykować, nawet za sznurowadła albo szalik, więc jak już wspomniałem ...
Hej Nasz TS !!