Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1692
Stary 11.09.2011, 15:55
zloto napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj na Polsacie Sport, bodajże o 13, leciał magazyn "Fifa Futbol Mundial", w którym było jakieś 10-13(program trwał około 30 min.) minut o Wisełce, bardzo pozytywnie i reportaż był nowy bo była mowa o przegranym dwumeczu z mistrzem Cypru. Wspominali między innymi o tym, że Wisła to najlepiej rozpoznawalna klubowa marka z Polski w Europie, chwalili stadion(ku mojemu zdziwieniu) i wspominali o dużej liczbie obcokrajowców w drużynie.
Ten program był kręcony w tygodniu kiedy graliśmy z Zagłebiem w Lidze u siebie.
Odpowiedz cytując