Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6662
Stary 11.09.2011, 15:05
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
to skoro kolegę zbeształeś to pochwal sie wiedzą i powiedz ile tych fan clubów obecnie jest i ile osób z nich jeździ właśnie na biletach dla nich przeznaczonych?

i zgadzam się z nim w pełni bo jak ja sobie samochodem jadę to mi wisi o której jest mecz ale jest gro młodych którzy jeżdżą właśnie busami i o tej porze niestety do domu nie dojadą a pierwszy powrotny przeważnie jest rano koło 6.


co do kibiców z Krakowa to inna bajka...
Czyli w Krakowie nie mamy kibiców, ktorzy wykupili by 20 tys. biletów? bo chyba jasne, ze ciężko wymagać od kogoć, żeby jechał na mecz, jak ma chujowy dojazd. Ci z Krakowa mają pod nosem, a tym z Gdowa czy skądś ma zalezec bardziej niz tym co się tak kreują na pełnoprawych "kibiców" z E czy C?

P.s Kto KOCHA Wisłę ten będzie...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując