Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10997
Stary 11.09.2011, 14:04
Dlatego szkoda, że rezerw nie mamy. Młoda Ekstraklasa to nie jest wyzwanie. Poza tym mamy szeroką kadrę i Ci co nie grają przydałoby się, aby także byli w rytmie meczowym. Nawet Puchar Ekstraklasy gdyby powrócił...

Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o Janotę... Czy 5 bramek w 30 meczach w Eerste Division ma być jakimś tam wyznacznikiem jego klasy? Ostatnio trafił do Polski król strzelców tych rozgrywek i... łatwo nie ma.
I 9 asyst. Jak na ofensywnego pomocnika nie najgorzej, ten sezon fajnie zaczął.

Nie mówię o tym, aby od razu wysyłać oferty za nich, ale żeby dobrze ocenić ich potencjał.
Odpowiedz cytując