|
to skoro kolegę zbeształeś to pochwal sie wiedzą i powiedz ile tych fan clubów obecnie jest i ile osób z nich jeździ właśnie na biletach dla nich przeznaczonych?
i zgadzam się z nim w pełni bo jak ja sobie samochodem jadę to mi wisi o której jest mecz ale jest gro młodych którzy jeżdżą właśnie busami i o tej porze niestety do domu nie dojadą a pierwszy powrotny przeważnie jest rano koło 6.
co do kibiców z Krakowa to inna bajka...
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|