Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6659
Stary 11.09.2011, 13:51
Macieeek napisał(a):Wyświetl post
a co jak ktos mieszka np w gdowie, i jedyny trasport to bus? jak ma wrocic o x>23 ? co innego gdy massz mpk bo kursuja nocne linie a co innego gdy masz tylko busy
Mało jest kibiców w Krakowie? Mało jest zorganizowanych fan clubów poza Krakowem?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując