Macieeek napisał(a):

|
a co jak ktos mieszka np w gdowie, i jedyny trasport to bus? jak ma wrocic o x>23 ? co innego gdy massz mpk bo kursuja nocne linie a co innego gdy masz tylko busy
|
Mało jest kibiców w Krakowie? Mało jest zorganizowanych fan clubów poza Krakowem?