Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 11.09.2011, 13:04
jakkfk napisał(a):Wyświetl post
Kij tam z wsadami:
http://www.youtube.com/watch?v=wRINfZxTnfA
Oczywiście, znana i lubiana Erin ;-)

00;13 nie było błędu połowy ;P ?


==


a tak z innej beczki, złe wieści dla fanów Agnieszki Śnieżek ( niżej foto jakby ktoś nie wiedział która to ):























chodzi o to :

m still in Krakow, i wanted to change a club, but they didnt let me go, maybe in the secound round ill try to go. Dont worry, i believe, everthings gonna be OK! Be careful! Work hard. keeping my fingers crossed


/ czyli chce zmienić klub w następnej rundzie, bo teraz klub nie chciał jej puścić /




a szkoda by jej było, nie ze względu na urok ( choć to też ;-) ), ale ona ma ledwo 20 lat ( rocznik `91 ), więc skoro teraz gra w drużynie Mistrzów Polski, to coś jest warta tak ? 20 lat, i już mistrzynią jest... No mówiąc w skrócie, dobra jest, a może być jeszcze lepsza. Więc w przyszłości kto wie...może Woman NBA ?
Odpowiedz cytując