jakkfk napisał(a):

00;13 nie było błędu połowy ;P ?
==
a tak z innej beczki, złe wieści dla fanów Agnieszki Śnieżek ( niżej foto jakby ktoś nie wiedział która to

):
chodzi o to :
m still in Krakow
, i wanted to change a club, but they didnt let me go, maybe in the secound round ill try to go. Dont worry, i believe, everthings gonna be OK! Be careful! Work hard. keeping my fingers crossed
/ czyli chce zmienić klub w następnej rundzie, bo teraz klub nie chciał jej puścić /
a szkoda by jej było, nie ze względu na urok ( choć to też ;-) ), ale ona ma ledwo 20 lat ( rocznik `91 ), więc skoro teraz gra w drużynie Mistrzów Polski, to coś jest warta tak ? 20 lat, i już mistrzynią jest... No mówiąc w skrócie, dobra jest, a może być jeszcze lepsza. Więc w przyszłości kto wie...może Woman NBA ?