AXEL75 napisał(a):

|
A jak tam dziś bileciki się rozchodzą w strefie kibica, był ktoś?
|
Od rana ruch raczej jest, trochę osób się kręci. Szkoda tylko, że pani w kasie nie może pojąć, że skoro mam karnet ulgowy, to bilet też by mi można było ulgowy sprzedać.
Cóż, wybiorę się jeszcze raz
