|
Zobaczyłem dziś na spokojnie jeszcze raz walkę i to była deklasacja w pełnym tego słowa znaczeniu.
Przykro bo wierzyłem że kto jak nie Adamek ale wychodzi na to że jednak nikt
Adamek nie istniał,szybkościowo był gorszy niż choćby rok temu ale nawet i ta szybkość by nic nie dała bo w każdym elemencie widoczna była przepaść
Brawa dla Tomka za waleczność to cud że dotrwał do tej 10 rundy,bo dostał parę razy potężne ciosy
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|