Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 11.09.2011, 12:22
Zobaczyłem dziś na spokojnie jeszcze raz walkę i to była deklasacja w pełnym tego słowa znaczeniu.
Przykro bo wierzyłem że kto jak nie Adamek ale wychodzi na to że jednak nikt

Adamek nie istniał,szybkościowo był gorszy niż choćby rok temu ale nawet i ta szybkość by nic nie dała bo w każdym elemencie widoczna była przepaść

Brawa dla Tomka za waleczność to cud że dotrwał do tej 10 rundy,bo dostał parę razy potężne ciosy
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując