1q2 napisał(a):

|
Biton daje radę i nie chodzi tu tylko o gole.Trza też wziąć pod uwagę że on tu jest od niedawna.Nie wiem czy będzie grał tak dobrze, byśmy go wykupili ale już wiem że to dobre wypożyczenie - szczególnie że Genkov cierpi na dokładnie ten sam wirus co Kirm czyli totalna psychiczna blokada jeśli chodzi o strzelanie goli
|
Tak czy inaczej nie był typem napastnika, jakiego szukaliśmy. Myślę, że pozyskanie niższego, szybkiego, zwrotnego, świetnie sprawdzającego się w grze kombinacyjnej zawodnika, ciągle jest naszym priorytetem.