Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16441
Stary 11.09.2011, 10:57
River napisał(a):Wyświetl post
Ogladam CF i powiem jedno. Jest niezle lizanie dupska Ljuboja niech pilnuje tyłka bo Bozydar zaraz mu tam doslownie wejdzie
Oni tak zawsze - przyjdzie ktos z Korony to beda jego chwalic, przyjdzie ktos z Wisły to beda Wisle słodzic. Od dawna wiadomo, ze dziennikarze sa fałszywi - a zwlaszcza Ci z polsatu
Odpowiedz cytując