Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
16441
11.09.2011, 10:57
River
napisał(a):
Ogladam CF i powiem jedno. Jest niezle lizanie dupska
Ljuboja niech pilnuje tyłka bo Bozydar zaraz mu tam doslownie wejdzie
Oni tak zawsze - przyjdzie ktos z Korony to beda jego chwalic, przyjdzie ktos z Wisły to beda Wisle słodzic. Od dawna wiadomo, ze dziennikarze sa fałszywi - a zwlaszcza Ci z polsatu
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael