|
Kolejny mecz Białej Gwiazdy w europejskich pucharach już w najbliższy czwartek. O godzinie 21:05 Wisła na swoim stadionie zmierzy się z duńskim Odense BK. Mecz ten będzie można obejrzeć w TV4, Polsacie Futbol oraz na żywo na trybunach przy Reymonta 22. cytat z oficjalnej
No idzie szlak człowieka trafić pieprzony polsat;/ znowu nie puści transmisji na otwarty kanał;/;/;/ ....a:(( debile po ki grzyba kupowali te pakiety jak i tak kodują :sciana:
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|