Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7468
Stary 11.09.2011, 10:47
Kolejny mecz Białej Gwiazdy w europejskich pucharach już w najbliższy czwartek. O godzinie 21:05 Wisła na swoim stadionie zmierzy się z duńskim Odense BK. Mecz ten będzie można obejrzeć w TV4, Polsacie Futbol oraz na żywo na trybunach przy Reymonta 22. cytat z oficjalnej

No idzie szlak człowieka trafić pieprzony polsat;/ znowu nie puści transmisji na otwarty kanał;/;/;/ ....a:(( debile po ki grzyba kupowali te pakiety jak i tak kodują :sciana:
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując