Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13714
Stary 11.09.2011, 10:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
"Dobór personalny przy obsadzie kierowniczych stanowisk we wszystkich wspomnianych ministerstwach i centralnych urzędach będzie oparty na kryteriach odwołujących się przede wszystkim do umiejętności zgodnego działania na rzecz celów określonych w Programie rozwoju kraju – ich rozumienia, zdolności do oderwania się od myślenia resortowego i partykularnego, lojalności wobec premiera i wicepremiera ds. rozwoju. Przeszkodą w realizacji naszych planów nie mogą stać się pozamerytoryczne spory na tle osobistym, charakterologicznym czy resortowym."

Czytać nie potrafisz? Każdy pracownik winien być lojalny wobec szefa, dlatego jest wymieniony premier i minister. A tobie propaganda każe zauważyć tylko premiera i mierzyć innych swoją miarą. Tylko propagandzista zamiast kręcących wałki rządzących, nieudolnie czepia się programu opozycji.
Jakbym się czepiał opozycji 4-3 lata temu byłoby to nie zrozumiałe, teraz ta opozycja chcę rządzić, więc czepianie się partii która chce rządzić jest zrozumiałe. I zgodnie z Twoją zasadą PiS nie może się czepiać jak ktoś zwolni osobę będącą za PiS, w końcu lojalność wobec szefa powinna być. PiS nie wolno krytykować bo to propaganda, PiS nie wolno krytykować bo to opozycja, rządził PiS też krytykować nie wolno było.
Ostatnio edytowane przez gosc2332 : 11.09.2011 o godz. 10:52.