|
Tak się śmiesznie złożyło że z pierwszej piątki mamy już za sobą 4 drużyny - dodatkowo na wyjazdach. Wiem, wiem na tym etapie o niczym to nie świadczy ale mimo wszystko może biorąc poprawkę na nasze zaangażowanie mentalne w puchary wypada przychylniej popatrzyć na te remisy.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 11.09.2011 o godz. 10:15.
|