Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16437
Stary 11.09.2011, 10:05
Teraz już się przekonałem do końca, że Radović to burak. Jest gościem w Cafe Futbol i siedzi z założonymi rękami jakby ....a Bóg wie kim był. Nawet przed TV nie potrafi się zachować.
Odpowiedz cytując