Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
16436
11.09.2011, 09:51
Wojtas
napisał(a):
Hahaha
idzie ,idzie Podbeskidzie
to Macius musial sie wk**wic
Jak dla mnie to się Maciuś musiał już przyzwyczaić. Tutaj nie ma przpadku, drugi sezon z rzędu robią ten sam cyrk w lidze. Widać rękę trenera, i wyuczone zagrania, jak choćby orginalne Wawrzyniakowe " ja se postoje a ty strzelaj".
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18