Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16436
Stary 11.09.2011, 09:51
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Hahaha

idzie ,idzie Podbeskidzie

to Macius musial sie wk**wic
Jak dla mnie to się Maciuś musiał już przyzwyczaić. Tutaj nie ma przpadku, drugi sezon z rzędu robią ten sam cyrk w lidze. Widać rękę trenera, i wyuczone zagrania, jak choćby orginalne Wawrzyniakowe " ja se postoje a ty strzelaj".
Odpowiedz cytując