Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
#
10993
11.09.2011, 08:59
Aleksandar Lazevski -
LO
http://www.transfermarkt.de/de/aleks...ler_51141.html
http://www.youtube.com/watch?v=APhUDQXgXaM
Mohammed Fellah -
ŚP
http://www.transfermarkt.de/de/moham...ler_49488.html
http://www.youtube.com/watch?v=5oq9O_VZBpU
Harmeet Singh -
ŚP
http://www.transfermarkt.de/de/harme...ler_62125.html
http://www.youtube.com/watch?v=95i-c5Vki8Q
Vladimir Dvalishvili -
ŚN
http://www.transfermarkt.de/de/vladi...ler_25750.html
Kara - nazwisko zobowiązuje
ŚDP
(jedno z odkryć ligi norweskiej)
http://www.transfermarkt.de/de/kara/...er_141828.html
Myślę, że ściągnięcie kogoś z dwójki Singh, Fellah byłoby strzałem w dziesiątkę... a już obydwu to wolę sobie nawet nie wyobrażać
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 11.09.2011 o godz. 09:16.
"Ludzie są tacy
głupi
, że to
działa
. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
tomasz_19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz_19
Znajdź inne posty napisane przez tomasz_19