Bik napisał(a):

Na pewno to musi dać do myślenia zarządowi zwłaszcza że na pozostałe 2 mecze w LE będziemy mieć raczej już cały stadion otwarty. Wiec ceny muszą iść sporo w dół pomimo atrakcyjnych rywali Fullham czy Twente. Zapełnic stadion na 34 tyś to byłaby fajna sprawa. Inną sprawą jest pora rozgrywania meczu z Odense godz. 21. Wielu znajomych nie ma czym wrócic do domów bo już tak późno busy nie jeżdzą itd. Ale mecz z Fulham u siebie gramy o 19 godz wiec teraz tylko odpowiednie ceny i dobra gra piłkarzy i powinno być dobrze
|
też mi argument...
Najtańsze bilety na piątkowy mecz były po 35 zł (dla studentów po 30).
Najdroższe po 55 (dla studentów po 47)
Moim zdaniem dość drogie, jednak karty kibica mają za darmo