irman napisał(a):

|
Bo nie robisz odsypu z kontraktu trenerowi. A myślisz, że taki Żytko skąd się u Parchów za Szatałowa wziął?
|
Ukrainiec ze stajni fryzjera to inna sprawa. Lenczyk to wydawałoby się kilka półek wyżej. Nie wiem- może on widzi w Wasiluku coś czego nikt inny nie potrafi dojrzeć. Branie w łapę w tej sytuacji... choć mu zj.bie jeszcze 2 mecze i go wywalą z roboty. Jaki to ma sens?