1q2 napisał(a):

|
Mam nadzieje że każdy zdaje sobie sprawę choćby z tego że nie oceniamy człowieka za to w co wierzy albo nie wierzy tylko jak żyje.
|
Właśnie, a skoro potargał publicznie biblie znaczy, dobrze żyje, zna się, niech w TV za kasę z podatków ocenia innych. Jak sie znajdzie sprytny i spali krzyż albo postawi do góry nogami to może zostanie "woice of Poland".