Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13708
Stary 10.09.2011, 23:59
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że każdy zdaje sobie sprawę choćby z tego że nie oceniamy człowieka za to w co wierzy albo nie wierzy tylko jak żyje.
Właśnie, a skoro potargał publicznie biblie znaczy, dobrze żyje, zna się, niech w TV za kasę z podatków ocenia innych. Jak sie znajdzie sprytny i spali krzyż albo postawi do góry nogami to może zostanie "woice of Poland".
Hej Nasz TS !!