|
1q2 - hmm... Pospieszalski to tak nie do końca moja bajka, ale... kiedy on mówił coś o zdrajcach, mordercach? Nie kojarzę zupełnie. Pewnie Ci się Solidarni skojarzyli, no ale on tam tylko rozmawiał z ludźmi pod Pałacem, a nie wydawał jakieś wyroki.
Zupełnie nie potrafię połączyć haseł "Pospieszalski" i "chory z nienawiści". Sorry.
Jak dla mnie, jeśli jest w telewizji miejsce dla takich upolitycznionych publicystów, jak Żakowski i Lis, to i dla niego jest. Do tego broni się wynikami oglądalności.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|