1q2 napisał(a):

.....
A Negral w TVP? - był Pospieszalski, może być i on - a tak na prawdę nie chciał bym widzieć i jednego i drugiego
|
O prze....j z ciebie. Satanista niszczący Biblie kontra dziennikarz ale porównanie. Ja nie lubię Lisa i Żakowskiego co nie znaczy że ich ma nie być w TV.NIech mają jdni i drudzy.
Co takiego z łego zrobił Pośpieszalski.Aż ciekawy jestem