Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10986
Stary 10.09.2011, 22:34
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Kurde ja to bym chciał wymianę kilku zawodników na polaków, np. :

Kirm - Sobota
Jaliens - Celeban
Nunez - Cetnarski
Ponadto :
Z kilkoma rozwiązac kontrakty i za nich mlodych polaków :

Jirsak - Chrapek
Lamey - Nalepa
Kowalski - Czekaj
Jovanic - jakis mlody z ME, Kurto na drugiego bramkarza

I skłąd mamy taki :

Pareiko(Kurto) - Jovanovic ( Nalepa ), Chavez ( Bunoza) Celeban (Czekaj) Pajlic ( Diaz) - Malecki (Iliev) - Sobolewski ( Wilk), Cetnarski ( Chrapek), Melikson ( Garguła ), Iliev ( Brud) - Biton ( Genkov)

+ Boguski

I myślę ze mając 4-5 Polaków w 11 przestaliby się wszyscy czepiać że Wisła to sami obcokrajowcy...
Powiedzcie mi, że śnię, zaraz się obudzę i ten post zniknie...
Cetnarski, Celeban, Nalepa, Czekaj...
I LM za rok nasza.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując