Zola napisał(a):

no ja tez widze jakies "wystepy" na RTLu, ale nie wydaje mi sie zeby to bylo to ( z Wroclawia), bo tam caly czas ci konferansjerzy, etc po niemiecku gadaja, wiec chyba nie bardzo... jesli ktos jest lepiej zorientowany, top niech mnie wyprowadzi z bledu
|
Transmisja na RTL ma byc od 22:20
