Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#761
Stary 10.09.2011, 21:07
Zola napisał(a):Wyświetl post
no ja tez widze jakies "wystepy" na RTLu, ale nie wydaje mi sie zeby to bylo to ( z Wroclawia), bo tam caly czas ci konferansjerzy, etc po niemiecku gadaja, wiec chyba nie bardzo... jesli ktos jest lepiej zorientowany, top niech mnie wyprowadzi z bledu
Transmisja na RTL ma byc od 22:20
Odpowiedz cytując